AMETYSTOWE  GNIAZD0 Rodzinna hodowla kotów brytyjskich

Księga gości

manifo.com20 luty, 2015

To jest przykładowy wpis. Aby go zmienić lub usunąć przejdź do Administracji. W Administracji możesz także dodawać nowe wpisy i zarządzać aplikacją.

Maciej20 luty, 2015

Kilka dni temu z Hodowli "AMETYSTOWE GNIAZDO" Państwa Romana i Ewy odebraliśmy naszego kocurka Elvisa. Ogromne zaangażowanie hodowcy, profesjonalizm obsługi, w 100% przełożył się na radość, posiadania naszego nowego domownika. Pozytywne emocje, wiele radosnych chwil jakie przynosi nam kotek potwierdza trafność wyboru najlepszej hodowli. Dwumiesięczny Elvis był wspaniale przygotowany do samodzielnego życia. Nie przypuszczałem jednak, że takie malutkie, radosne zwierzątko potraktuje mnie jak ojca i będzie spało ze mną w łóżku :) Wszystkim polecam wybór hodowli "AMETYSTOWE GNIAZDO"!

Robert20 luty, 2015

Kotkę odebraliśmy dwa dni temu. Otoczona od małego wspaniała opieką, zachwyca nie tylko swoim prześlicznym wyglądem ale i zachowaniem. Umie korzystać z kuwety, żywa i aktywna, wszędzie jej pełno. Choć początkowo jak każdy kotek wystarszona nowym otoczeniem, już po kilku godzinach dała poznać ile drzemie w niej energii :) Nie ma to jak obudzić się i zobaczyć nad głową śpiącego kotka ;) Od razu się zaaklimatyzowała do nas, a do pozostałych towarzyszy...aklimatuzyje się :D Kotka posiadała od poczatku książeczkę, była odrobaczona i zaszczepiona. Polecamy hodowlę każdemu kto chciałby w przyszłośći wychowywać tak wspaniałe kotki :D

Kasia20 luty, 2015

Gorąco polecam Kocięta z Hodowli "AMETYSTOWE GNIAZDO"! Boryska zakupiliśmy 2 tygodnie temu szybko się zadomowił ponieważ państwo z hodowli pozwolili nam odwiedzać kotka zanim mogliśmy wziąć go do domu. Kotek był nauczony korzystania z kuwety oraz drapaka cały czas chce się bawić, jest przyjaźnie nastawiony do otoczenia ponieważ był pod profesjonalną opieką. Kotek był zaszczepiony oraz odrobaczony, dostaliśmy książeczkę zdrowia oraz rodowód malucha. Posiada chip lokalizacyjny. Państwo z hodowli dokładnie powiedzieli nam jak się opiekować kotkiem jak karmić oraz zaoferowali swoją pomoc w razie konieczności. Jeśli kupować kocięta brytyjskie z hodowli, to tylko z tej! Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu Boryska z hodowli "AMETYSTOWE GNOAZDO". Serdecznie pozdrawiamy i polecamy!

Kasia20 luty, 2015

Nie dawno odebraliśmy naszą Paris, kicia jest cudowna, nauczona wszystkiego, grzeczna i nie agresywna. Jest pięknym, zadbanym kotkiem, który był w cudownych warunkach, widać że był chowany z miłością. Jest naszą iskierką w domu i zakochaliśmy się w niej po uszy :) W 100% polecam hodowlę państwa Kwaśnickich, mają świetne warunki, kotki są wychowywane na mądre i ciepłe zwierzaczki, typowe przytulaczki domowe. Idealny kontakt z Panią Ewą - właścicielką, która służy pomocą i radą w każdym momencie. Jeśli ktoś szuka kotka dla siebie to może być pewien, że z hodowli "Z Ametystowego Gniazda" nie zawiedzie się i odbierze piękne, zadbane, zdrowe i szczęśliwe kocię. Dziękujemy za naszą Paris i pozdrawiamy serdecznie!!! :)

Agata26 luty, 2015

Gorąco polecam tą hodowlę .Państwo Pani Ewa i Pan Roman są doświadczonymi i profesjonalnymi właścicielami tej hodowli .Kotka która odwiedza mojego kocurka na randkach jest cudowna przemiłą koteczką co świadczy o tym ze kotka jest i wspaniała mamą jak też ma przepiękne i milusie kocięta . Państwo Kwaśniccy rozpieszczą maluchy co idzie za tym że maluszki idąc do nowych domów są po prostu małe pluszaczki rozpieszczone które dają dużo radości nowym opiekunom .Pozdrawiam i POLECAM!!!!!!!

Agnieszka30 czerwiec, 2015

Od kilku dni mieszka z nami najcudowniejsza istotka pod słońcem, mała Chanel, kotka, o niespotykanej urodzie i wspaniałym charakterze, wszyscy w domu zwariowaliśmy na jej punkcie, Chanel jest bardzo mądra, odważna, nauczona korzystania z drapaka i z kuwety, jest zdrowa, ma świetny apetyt, szybciutko się zaklimatyzwowała. Bardzo podobało mi się to, że przed odbiorem , mieliśmy możliwość odwiedzać naszą kicię, żeby od małego się z nami oswajała. A Pani Ewa, na każdą moją prośbę, wysyłała mi aktualne zdjęcia małej. Właściciele są cudownymi osobami, którzy bardzo kochają swoje koty. Z całego serca polecam hodowlę „Ametystowe Gniazdo” :)

JOANNA29 listopad, 2015

Gorąco polecam hodowlę Pani Ewy i Romana Kwaśnickich,mamy naszą kochaną najdrozszą Chanell od kilku miesięcy,jest wspaniała,rodzinna,mądra a przede wszystkim jest pięknym kotem,nie mozemy sie napatrzec w jej duze bursztynowe oczy które urzekły kazdego z nas,to wyjątkowy kociak dla rodziny i dzieci,jak ją odebralismy pod koniec czerwca miała 2 miesiące i juz była nauczona korzystania z kuwety i drapaka,przez czas oczekiwania na naszą kicie byliśmy w stałym kontakcie z Panią Ewą,która pozwoliła nam odwiedzać maleństwo i wysyłała nam zdięcia i za to jesteśmy wdzięczni.Polecamy z pełną świadomością hodowlę Ametystowe Gniazdo.Joanna.

Dajana19 czerwiec, 2016

Jestem przeszczesliwą posiadaczką od 2 dni przepieknego zadbanego zdrowego kocurka od państwa EWy i ROmana Kwaśnickich. Serdecznie polecam hodowlę Ametystowe Gniazdo. Nauczony korzystania z kuwety. Nadal jest stały kontakt z Panią EWa. Pani Ewa cały czas nas i kotkach informowała wysylala zdjęcia. Dziękujemy jeszcze raz pozdrawiamy :) Dajana

Marzena21 czerwiec, 2016

Zgadzam sie z wszystkimi wlascicielami kotkow z Ametystowego Gniazda,Sa nauczone wszystkiego,a w nowym domu nie bylo problemow ze znalezieniem kuwety,ani razu nie zalatwila sie poza kuweta.nie odstepuje domownikow ani na krok.Kotki sa wesole i cudowne.Nie wiem jak moglam do tej pory zyc bez Dzumki ,a mamy ja dwa dni.Polecam howowle z calego serca.Marzena.

Maja29 czerwiec, 2016

Od kilku dni mamy cudowną kotkę Dessi z "Ametystowego Gniazda". Od samego początku kotka potrafiła korzystać z kuwety. Bardzo szybko zaaklimatyzowała się. Właściciele hodowli niezwykle uprzejmi, służący radą i pomocą. Od samego początku widać, że to ludzie z powołania, kochający zwierzęta. Szczerze można polecić hodowlę.Dziękujemy i pozdrawiamy Maja i Kriss.

Elwira13 lipiec, 2016

Od końca czerwca mieszka z nami kotka Diuna z Ametystowego Gniazda.Jest bardzo żywa, lubi się przytulać i jest wszystkiego nauczona. Bardzo szybko oswoiła się z nowym domem i domownikami. Właściciele hodowli przemili, odpowiadają na wszystkie pytania, służą pomocą. Hodowla godna polecenia. Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy. Elwira

Cytat26 grudzień, 2016

Pozdrawiam i zapraszam na moją stronę z cytatami, przysłowiami, sentencjami w różnych językach - www.esii.pl

Dorota2 kwiecień, 2017

A nasz Pablo ma dziś 3 urodziny.Pozdrawiamy państwa Kwaśnickich.


Dodaj nowy wpis